Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Lajmet

Lajmet

Dihen skuadrat gjysmëfinaliste të Kupës në futsall 

7 dhjetor, 2023 – Janë zhvilluar ndeshjet e çerekfinale të Kupës së Kosovës në futsall. Edhe ky rreth solli rezultate të pritura, ku tutje kaluan skuadrat favorite, të cilat realizuan fitore bindëse. Prishtina 01, Drenica, Liqeni dhe Mabetex Prishtina do të luajnë në gjysmëfinale, ndeshje…

Lajmet

Më 9 dhjetor mbahet Kuvendi i Shoqatës së Trajnerëve 

7 dhjetor, 2023 – Shoqata e Trajnerëve të Futbollit të Kosovës më 9 dhjetor do të mbajë Kuvendin e Punës dhe njëherësh zgjedhor. Punimet e këtij kuvendi do të mbahen në selinë e FFK-së në orën 11:00. Bordi i Shoqatës fton delegatët e këtij kuvendi…

P