Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Lajmet

Lajmet

Mesazh urimi për Krishtlindje i presidentit Ademi 

Të nderuar anëtarë të komunitetit të futbollit, drejtues të klubeve, trajnerë, futbollistë, gjyqtarë, tifozë, gazetarë sportivë dhe qytetarë të Republikës së Kosovës të besimit të krishterë! Kam nderin dhe kënaqësinë që në emrin tim dhe KE të FFK-së të ju uroj përzemërsisht festën e Krishtlindjes,…

Lajmet

Erëleta Memeti vlerësohet për të arriturat në Kombëtare 

Fokus të veçantë viteve të fundit FFK po i kushton futbollt të femrave. Sukseset tashmë janë evidente, andaj me “Mirënjohje për të arritura në Kombëtare” në këtë mbrëmje është vlerësuar futbollistja e Kombëtares së Kosovës dhe anëtarja e skuadrës së Bundesligës, TSG-Hoffenheim, Erëleta Memeti. Ajo…

Lajmet

Ilir Daja “Trajner i vitit” 

Pa dyshim ndër më të merituarit për sukseset e FC Ballkani gjatë këtij viti ka qenë edhe trajneri i spikatur nga Shqipëria, Ilir Daja. Ai me karakterin, profesionalizmin dhe punën e bërë arriti që të ndërtojë një skuadër të suksesshme dhe përplot motiv. Arritjet e…

P