Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Lajmet

Lajmet

Ergyn Ahmeti “Ylli i Javës” 

18 shtator, 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës dhe sponsori i Superligës, Albi Mall vazhdojnë të ndajnë çmimin “Ylli i Javës”. Në xhiron e 5-të të Albi Mall Superligës ky çmim i ka takuar mesfushorit të KF Llapi , Ergyn Ahmetit. Komisioni i veteranëve…

Lajmet

Më 18 shtator mbahet seminari për trajnerë 

14 shtator, 2023 – Nën organizimin e Bordit të Shoqatës së Trajnerëve të Futbollit dhe FFK-së, më 18 shtator do të mbahet seminari i radhës për trajnerët e klubeve të Albi Mall Superligës dhe Viva Fresh Ligës së Parë. Seminari është i ndarë në dy…

P