Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Lajmet

Lajmet

Përfaqësuesja U21 vazhdon me stërvitje 

Sot më 27 janar  Përfaqësuesja e Kosovës U-21 pas ndeshjes së djeshme kundër Arabisë Saudite ka vazhduar me stërvitje në mënyrë që të përgatitet sa më mirë para ndeshjes me Kombëtaren e Shqipërisë U-21 që do të zhvillohet nesër më 28 janar në  orën 15.00….

Lajmet

Kosova U21 barazon me Arabinë Saudite 

Sot më 26 janar  në orën 17.00 Përfaqësuesja e Kosovës U-21 zhvilloi ndeshjen e tretë në kuadër të turneut “Antalya Cup 2016”, kundër Përfaqësueses së Arabisë Saudite, e cila u mbyll pa fitues 0:0. Sërish futbollistët e rinj të Kosovës, nuk patën fat karshi lojës…

Lajmet

Përfaqësuesja U21 përgatitet për sfidën me Arabinë Saudite 

Sot më 25 janar  në orën 11.00 Përfaqësuesja e Kosovës U-21 ka vazhduar me seancën stërvitore të radhës pas ndeshjes me Ukrainën dhe para ndeshjes me Arabinë Saudite që zhvillohet nesër. Atmosfera brenda ekipit përfaqësues është mjaft e mirë, sikur edhe gjendja shëndetësore e futbollistëve…

Lajmet

Kosova U21 humb kundër Ukrainës, por mahnit me lojë 

Sot më 24 janar  në orën 17.00 Përfaqësuesja e Kosovës U-21 zhvilloi ndeshjen e dytë në kuadër të “Antalya Cup 2016”, kundër Përfaqësueses së Ukrainës. Ishte një ndeshje për mbajmendje sa i përket angazhimit, cilësisë dhe lojës që treguan futbollistët e Kosovës. Futbollistët e Ukrainës…

Lajmet

Përfaqësuesja U-21 mbajti stërvitjen e radhës në Antali 

Sot më 23 janar  në orën 11.00  Përfaqësuesja e Kosovës U-21 zhvilloi senacën e radhës stërvitore, para ndeshjes së ditës së diel.  Futbollistët e përfaqësueses të udhëzuar nga shtabi teknik punuan në mbrojtje dhe kundërsulme të shpejta. Dy futbollistët që morën lëndime në ndeshjen me…

Lajmet

Kosova U-21 barazoi me Bahreinin 

Sot më 22 janar  në orën 11.00 Përfaqësuesja e Kosovës U-21 zhvilloi ndeshjen e parë në kuadër të “Antalya Cup 2016”, kundër Përfaqësueses së Bahreinit, një rivali për respekt. Ndeshja ishte mjaft e mirë, e fortë dhe cilësore, ku futbollistët e Përfaqësuese së Kosovës, treguan…

P