Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Lajmet

Lajmet

Fillon shitja e biletave për miqësoren Kosovë – Senegal 

Të gjithë bashkëatdhetarët tanë, të cilët kanë dëshirë t’i përjetojnë emocionet që do të sjellë ndeshja miqësore e 25 majit ndërmjet Kosovës dhe Senegalit, e cila do të zhvillohet në Gjenevë, tashmë mund ta sigurojnë biletën për këtë ndeshje, duke klikuar në linkun e mëposhtëm……

Lajmet

Feronikeli në finale të Digitalb Kupës së Kosovës 

Skuadra e Feronikelit është finalistja e parë e Kupës së Kosovës në futboll. Elhami Berisha ka shënuar gol në minutën e fundit të takimit për t’ia siguruar Feronikelit fitoren 1:0 kundër Dritës në ndeshjen e kthimit të zhvilluar në Skenderaj. Ndeshja e parë e këtyre…

Lajmet, Vendimet

Vendimet e Komisionit Disiplinor 

Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në përberje ; Dukagjin Zefi kryetar dhe Luan Salihu e Avni Shala – anëtar, në mbledhjen e mbajtur me datë 02.05.2014 ( ditë e premte ) ora 15,00, shqyrtoi procedurat e hapura nga mbledhja e kaluar si dhe inicimet…

Lajmet

Termini i ndeshjeve të javës së 28-të 

Është caktuar termini i ndeshjeve të javës së 28-të në Raiffeisen Superligë dhe të javës së 25-të në Ligën e Parë. Në elitë, të shtunën, do të zhvillohen tri ndeshje, derisa të dielën dy. Raiffeisen SUPERLIGA, Java e 28-të: E SHTUNË,03.05.2014 nga ora 15.00 Drita-Prishtina…

P