Category: Lajmet

Lajmet

Shtyhet sërish ndeshje Ulpiana – Vitia 

24 mars, 2021 – Ndeshja e javës së 20-të e Grupit B në Ligën e Parë, ndërmjet Ulpianës dhe Vitisë, e cila ishte paraparë për t’u zhvilluar sot në Shtime është shtyrë. Komisioni i Garave duke pasur parasysh motin e ligë dhe terrenit me ngrica,…

Lajmet

Kombëtarja mban stërvitje në Hajvali 

22 mars, 2021 – Stërvitja e sotme e Kombëtares së Kosovës do të mbahet në fushën e Kampit Nacional Edukativ në Hajvali në orën 16:00. Ky ndryshim në agjendën e Kombëtares ka ardhur si rrjedhojë e motit të ligë dhe ruajtjes së fushës së stadiumit…

P