Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Lajmet

Lajmet

Më 9 dhjetor mbahet Kuvendi i Shoqatës së Trajnerëve 

7 dhjetor, 2023 – Shoqata e Trajnerëve të Futbollit të Kosovës më 9 dhjetor do të mbajë Kuvendin e Punës dhe njëherësh zgjedhor. Punimet e këtij kuvendi do të mbahen në selinë e FFK-së në orën 11:00. Bordi i Shoqatës fton delegatët e këtij kuvendi…

Lajmet

U nderuan dy ikonat e KF Prishtina, Rama-Domi 

3 dhjetor, 2023 – Sot në stadiumin e Flamurtarit në kryeqytet është organizuar turneu përkujtimor “Rama-Domi” në konkurrencën e veteranëve nën patronatin e Federatës së Futbollit të Kosovës dhe Komunës së Prishtinës, e ku i pranishëm ishte edhe i pari i kryeqytetit Përparim Rama dhe…

Lajmet

Orari i ndeshjeve të 1/16 së Kupës së Kosovës 

2 dhjetor, 2023 – Është caktuar orari i ndeshjeve të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës në futboll. Dy ndeshje do të luhen të martën, dhjetë të mërkurën, tri të enjten dhe një të premten. Të gjitha ndeshjet do të fillojnë në orën 12:00….

P