Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U15

Kombetaret, U15

U15/ Kosova barazon në miqësoren e parë me Shqipërinë 

28 maj, 2024 – Kombëtarja e Kosovës U15 ka barazuar (0:0) në miqësoren e parë kundër Kombëtares së Shqipërisë U15, që u zhvillua sot në “Kukës Arena”. Përzgjedhësi Ilir Nallbani, në këtë ndeshje kishte në dispozicion gjeneratën e re te kësaj grupmoshe, andaj edhe miqësorja…

Kombetaret, U15

Përfundon turneu “UEFA Development U15” në Tiranë 

4 nëntor, 2023 – Është përmbyllur turneu i radhës “UEFA Development U-15”, që u zhvillua në Tiranë, nën organizim të Federatës Shqiptare të Futbollit. Në këtë turne morën pjesë Shqipëria, Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Hungaria. Kjo e fundit doli fituese e turneut me tri…

P