Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U15

Kombetaret, U15

Kosova U15 pëson humbje nga Maqedonia e Veriut 

10 shtator, 2022 – Kombëtarja e Kosovës U15 ka pësuar humbje në ndeshjen e fundit në kuadër të turneut zhvillimor të UEFA-s në Shkup. Djelmoshat e drejtuar nga Ilir Nallbani, pas fitores ndaj Malajzisë, me penallti dhe humbjes kundër Armenisë, po ashtu me penallti, të…

Kombetaret, U15

Kosova U15 fiton pas penalltive ndaj Malajzisë U15 

5 shtator, 2022 – Kombëtarja e Kosovës në grupmoshën nën 15-vjeçe ka shënuar fitore në ndeshjen hapëse në UEFA Development Tournament që po mbahet në Shkup. Dardanët e rinj të drejtuar nga Ilir Nallbani, të hënën, kanë triumfuar ndaj bashkëmoshatarëve të tyre nga Malajzia, pas…

P