Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U17

Kombetaret, Kryesore, U17

Kosova U16 merr pjesë në turneun e Dubait 

18 janar, 2019 – Kombëtarja e Kosovës për grupmoshën deri 16-vjeç nën drejtimin e përzgjedhësit, Besnik Kollari, do të marrë pjesë në turneun ndërkombëtar të kësaj grupmoshe në Dubai, që mbahet prej 8 deri më 15 shkurt. Sipas drejtorit për marrëdhënie me jashtë dhe të…

Lajmet, U17

Kosova U17 barazoi në miqësoren e dytë me Shqipërinë 

11 shtator, 2018 – Kombëtarja e Kosovës U-17 ka barazuar 1:1, në miqësoren e dytë kundër Kombëtares së Shqipërisë të kësaj grupmoshe, derisa në ndeshjen e parë kishte shënuar fitore. Kosova kaloi e para në epërsi në përballjen e zhvilluar në ‘Loro Boriqi’, me golin…

P