Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U17

Kryesore, U17

Punë intensive që shërben për të ardhmen (VIDEO) 

4 janar, 2017 – Përfaqësuesja U-17 ka vazhduar me punë intensive edhe në ditën e tretë të grumbullimit në Durrës. Edhe gjatë ditës së sotme është punuar me përkushtim të madh, ku paradite stërvitja dy orëshe është kryer në Kavajë, derisa në orët e mbrëmjes…

U17

Përfaqësuesja U-17 filloi grumbullimin katërditor në Durrës 

2 janar, 2017 – Përfaqësuesja e Kosovës U-17 e ka filluar sot grumbullimin e radhës katër ditor në Durrës. Ekspedita prej 24 futbollistëve e udhëhequr nga përzgjedhësi, Besnik Kollari është akomoduar në mesditë në hotel. Gjatë pasditës fillimisht përzgjedhësi Kollari ka mbajtur një takim me…

Lajmet, U17

Kosova në grup me Holandën, Uellsin e Hungarinë 

13 dhjetor, 2016 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2018 për Përfaqësueset U-17, ku janë caktuar 13 grupe.  Kosova bën pjesë në Grupin 9, ku janë përfshirë edhe Holanda, Uellsi dhe Hungaria. Ndeshjet…

Lajmet, U17

Të mërkurën grumbullimi i Përfaqësueses U-17 

  16 tetor, 2016 – Përfaqësuesja U-17 do ta mbajë grumbullimin e radhës të mërkurën, më 19 tetor, në orën 10:30 në stadiumin e Flamurtarit në Prishtinë. Për këtë grumbullim stafi i trajnerëve, Besnik Kollari, Fadil Berisha dhe Bahri Berisha do të punojnë me 27…

P