Category: U21

Lajmet, U21

Prekazi: Shpirti luftarak i ekipit na e solli fitoren 

1 shtator, 2017 – Pas fitores historike që realizoi Kosova U21 kundër Norvegjisë, 3:2, përzgjedhësi Rafet Prekazi dhe futbollistët u shprehën të lumtur që ndeshjen e pare në shtëpi e mbyllën me fitore, derisa përzgjedhësi norvegjez lavdëroi futbollistët kosovarë që nuk u dorëzuan pas disavantazhit…

Lajmet, U21

Punë e zellshme në stërvitjet e Kombëtares U21 

29 gusht, 2017 – Kombëtarja e Kosovës U21 ka vazhduar sot me stërvitjen e dytë në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen kundër Norvegjisë, që zhvillohet, të premten, në orën 19:00 në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë. Të përzgjedhurit e Rafet Prekazit edhe sot kanë punuar…

P