Category: U21

Lajmet, U21

Kosova U21 u mposht nga Norvegjia 

12 qershor, 2017 – Kombëtarja e Kosovës U21 ka pësuar humbjen në ndeshjen e dytë në kuadër të Grupit E të kualifikimeve për Euro 2019 ndaj Norvegjisë në Drammen, me shifrat 5:0. Rezultat i thellë  nuk e tregon pasqyrën reale të ndeshjes, ndonëse u vërejt…

Lajmet, U21

Përfundoi grumbullimi treditor i Kombëtares U-21 

25 maj, 2017 – Kombëtarja e Kosovës U-21 ka mbajtur grumbullim treditor në kuadër të përgatitjeve dhe përzgjedhjes së futbollistëve për ndeshjen e radhës në kualifikimet për Evropian, të cilën do ta zhvillojë më 12 qershor kundër Norvegjisë. Ekspedita e Kombëtares U-21 ka qenë për…

P