Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U21

Kryesore, U21

Përfaqësuesja U21 e gatshme për debutim (VIDEO) 

24 mars, 2017 – Përfaqësuesja e Kosovës U21 e ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore para ndeshjes së nesërme kundër Irlandës në Dublin. Stërvitja u mbajt në “Tallaght Stadium”, aty ku nesër në orën 13:00 sipas kohës lokale këtu në Dublin, Kosova U21 do…

Lajmet, U21

Përfaqësuesja U21 mbajti stërvitjen e parë në Dublin 

22 mars, 2017 – Ekspedita e Përfaqësueses së Kosovës U21 ka mbërritur sot në mesditë në Dublin pas një udhëtimi prej më shumë se pesë orësh dhe është akomoduar në hotelin “Maldron”. Ndërkohë në orët e pasdites është mbajtur një seancë e lehtë stërvitore nën…

Lajmet, U21

Lista e futbollistëve të Përfaqësueses U21 

21 mars, 2017 – Përfaqësuesja U21 sot ka mbajtur stërvitjen e dytë në Ferizaj dhe të fundit para nisjes për në Dublin, ku të shtunën do ta zhvillojë ndeshjen e parë zyrtare në kuadër të kualifikimeve për Euro 2019, kundër Irlandës. Përzgjedhësi Rafet Prekazi me…

U21

Përfaqësuesja U21 nesër mban stërvitjen e radhës 

28 shkurt, 2017 – Përfaqësuesja U-21 në kuadër të përgatitjeve për kualifikimet për Kampionatin Evropian 2019, nesër në Ferizaj në orën 10:30, në fushën me bari sintetik do ta mbajë stërvitjen e radhës, ku përzgjedhësit, Rafet Prekazi e Erdogan Celina dhe trajneri i portierëve, Naser…

Kryesore, U21

Përfaqësuesja U21 zhvilloi ndeshje testuese me Dritën 

14 shkurt, 2017 – Në  kuadër të përgatitjeve për kualifikimet e Kampionatit Evropian, sot, në Gjilan, Përfaqësuesja U-21 e Kosovës zhvilloi një ndeshje kontrolluese kundër KF”Drita” nga Gjilani. Kjo ndeshje i shkoi përshtati edhe skuadrës së Dritës para fillimit të stinorit pranveror në Vala Superligën e Kosovës, që…

U21

Nesër Përfaqësuesja U21 luan ndeshje kontrolluese 

13 shkurt, 2017 – Nesër më 14 shkurt, Përfaqësuesja e Kosovës U-21 në kuadër të përgatitjeve dhe seleksionimit të lojtarëve për kualifikimet e Kampionatit Evropian, do ta zhvillojë një ndeshje kontrolluese me skuadrën e elitës së futbollit të Kosovës KF”Drita” nga Gjilani. Ndeshja zhvillohet në…

P