Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U21

Kombetaret, U21

Kosova U21 barazon me SC Gjilani 

03 qershor 2021- Kombëtarja U21 e Kosovës sot ka zhvilluar një ndeshje miqësore me SC Gjilanin, në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ky takim i paraprinë ndeshjes zyrtare që Kosova U21 do ta zhvillojë kundër Andorës, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2023. Përzgjedhësi Michael Nees…

Kryesore, U21

Krerët e FFK-së vizituan Kombëtaren U21 

2 qershor, 2021 – Presidenti Agim Ademi dhe nënkryetari Bakir Burri kanë vizituar sot Kombëtaren U21 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas. Dardanët e rinj tash e disa ditë janë duke u përgatitur për ndeshjen e parë kualifikuese për Evropianin 2023 kundër Andorrës, e cila…

P