Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Uncategorized @sq

Uncategorized @sq

Dardanet sot përballen me Slloveninë 

3 shtator, 2019 – Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave, sot, në orën 17:00, do të luajë ndeshjen e dytë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2021 kundër Sllovenisë. Ekspedita e Dardaneve ka udhëtuar të dielën në Slloveni, derisa dje përzgjedhësja Afërdita Fazlija në…

Uncategorized @sq

Nesër konferencë e përzgjedhës Afërdita Fazlija 

Nesër, më 28 gusht, në orën 13:00, në sallën e konferencave në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, do të mbahet konferencë për media në prag të ndeshjes kualifikuese për Euro 2021 ndërmjet Kosovës dhe Turqisë, në konkurrencën e femrave. Të pranishme në konferencë do të…

Uncategorized @sq

Ky është linku për blerjen e biletave Angli – Kosovë 

19 qershor, 2019 – Sot në orën 12:00 sipas kohës lokale në Londër, fillon shitja online e biletave për ndeshjen Angli – Kosovë, e cila zhvillohet më 10 shtator në Southampton. Biletat mund t’i blini në linkun e mëposhtëm: https://ticketingcontent.thefa.com/England%20v%20Kosovo%20-%20Away%20Supporters

Uncategorized @sq

Nesër miqësorja Kosova U19 – Shqipëria U19 

2 qershor, 2019 – Kombëtarja U19 e Kosovës nesër do të zhvillojë ndeshje miqësore me Kombëtaren U19 të Shqipërisë. Kjo miqësore do të luhet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, në orën 16:00. Ndërkohë, miqësorja e dytë ndërmjet tyre do të zhvillohet më 5 qershor…

P