kosova-u21stervitje819 shtator, 2016 – Përfaqësuesja U-21 do të mbajë grumbullimin e radhës dyditor, më 22 dhe 23 shtator në stadiumin “Agron Rama” np Obiliq, në orën 10:30. Përzgjedhësit e kësaj grupmoshe, Rafet Prekazi e Erdogan Celina, kanë ftuar 26 futbollistë.
 
Grumbullimi i Përfaqësueses U-21, më datë 22-23 shtator
Visar Beka (Prishtina)
Alban Muçiqi (Prishtina)
Betim Halimi (Hajvalia)
Florent Hasani (Trepça’89)
Drilon Tejeci (Trepça)
Landrit Rama (Vëllaznimi)
Ibrahim Gavazaj (Liria)
Rron Statovci (Llapi)
Behar Dina (Liria)
Dior Zabergja (Vëllaznimi)
Florent Qorraj (Besa)
Valon Maloku (Trepça ’89)
Kreshnik Nebihu (Gjilani)
Lorik          Boshnjaku (Prishtina)
Muharrem Jashari (Trepça’89)
Berat Ahmeti (Gjilani)
Ilir Mustafa (Liria)
Ardian Muja (Trepça)
Mendurim Hoti (Feronikeli)
Meriton Korenica (Liria)
Drilon Osmani (Drenica)
Florian Loshaj (MVV Mastrich)
Dardan Berisha (Fc Wettswill)
Lulzim Rushiti
Shkodran   Zeqiri
Egzon Krasniqi
Çlirim Ademi
David Zefi
 
Përzgjedhës: Rafet Prekazi, Erdogan Celina
Ndihmës: Naser Prapashtica
Përgjegjës i Përfaqësueses: Artan Govori