ffk-llogofinPas tragjedisë që ndodhi në Francë ku humbën jetën shumë persona, presidentja e Republikës së Kosovës znj. Atifete Jahjaga, ditën e e nesërme e ka shpallë ditë zie, ndaj FFK-ja në respektim të vedimit të presidentes dhe viktimave pezullon të gjitha ndeshjet e Ligës së Dytë dhe të Ligës së juniorëve të parapara për ditën e nesërme.