7 gusht, 2018 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton përfaqësuesit e mediave se sot fillon procesi i akreditimit për ndeshjen e Superkupës ndërmjet Dritës dhe Prishtinës, që do të zhvillohet të hënën (më 13 gusht), në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Afati për akreditim është deri te premten në orën 12:00.
Shkarko formularin që duhet të plotësohet