ffk-llogofinËshtë caktuar orari dhe gjyqtarët e ndeshjeve të javës së 25-të në Raiffeisen Superlig, të cilat zhvillohen në mesjavë.
Raiffeisen Superliga – Java e 25 -të më 29. 30. 04 2015  ora 14.00

E mërkurë  29.04  ora 14.00
Feronikeli – Istogu  ( M.Baliu. B.Selimaj. M.Qehaja. G.Nuza)
Drenica – Vellaznimi ( F.Tahiri. K.Bajrami. R.Hyseni. I.Ceraviku)
Prishtina – Drita     (H.Hajdari. J.Musolli. F.Berisha.B.Kosumi)
Obiliq: Hajvalia – Trepça  ( I.Kelmendi.S.Haziri. V.Kelmendi. G.Shala)
Trepca 89 – Kosova (V) ( T.Maloku .A.Ejupi. A.Latifi. M.Bejtullahu)
E enjte 30.04 ora 14.00
Besa – Ferizaj…………….( N.Rraci. B.Kepuska. I.Kabashi. K.Vula)