kampi-u15-2016Trajnerët e Përfaqësueses U-15, Gazmend Haliti dhe Isa Sadriu kanë publikuar listën e futbollistëve të ftuar për grumbullimin e radhës dyditor, i cili do të mbahet më 13 e 14 shtator në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq në orën 10:00.

Lista e futbollistëve të ftuar U15 (viti i lindjes 2002)

•Butrit Bulliqi       2 Korriku

•Miftar Miftari    Trepqa 89

•Milot Avdyli        Sh.F.Kurda

•Laurat Avdyli      SH.F.Kurda

•Valon Azemi       Sh.F.Kurda

•Oltion Bilalli        Besëlidhja

•Blendi Çelaj        Besa (P)

•Hajdin Salihu      Sh.F.Kurda

•Veton Tushaj      Arsenal

•Albin Stublla       Sh.F.Kurda

•Valdrin Blakaj      Besa (P)

•Olti Sveçla           Flamurtari

•Gentian Gashi     FC Prishtina

•Edison Neziri       Arsenal

•Erdin Dushi         El.Cla.Vushtri

•Gentris Leci         Fc Prishtina

•Blend Istogu        Fush Kosovë

•Emir Abazi           Liria (Pz)

•Leart Kërqeli        Besëlidhja

•Taulant Kiqmari   Besiana

Traineret:

Gazmend Haliti/Isa Sadriu