Federata e Futbollit e Kosovës njofton mediat se është hapur procesi i akreditimit për gazetarë dhe fotoreporterë për ndeshjen e barazhit të Superligës: Trepça’89 – Dukagjini;
Ndeshja zhvillohet më 28 maj, 2021, në orën 16:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Për të aplikuar për akreditim ju lutemi klikoni në linkun e mëposhtëm:

www.ffk-media.com

Afati i fundit për aplikim është 27.05.2021, në ora 18:00.

Numri i gazetarëve dhe fotoreporterëve është i limituar për shkak të masave antiCovid-19.

Ju faleminderit për mirëkuptim!

me respekt,
Federata e Futbollit e Kosovës