Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Kombëtarja A- Femrat

Kombetaret, Kombëtarja A – Femrat

Kosova pëson humbje nga Norvegjia 

7 prill, 2022 – Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave ka pësuar humbje në duel me Norvegjinë, me rezultat 5:1. Ndeshja u zhvillua në Sandefjord nëpër mot të vështirë me reshje bore, në kuadër të kualifikimeve për Botërorin 2023. Në këtë ndeshje te Kombëtarja…

Kombëtarja A – Femrat, Kryesore

Gentiana Fetaj i bashkohet Kosovës 

15 nëntor, 2021 – Futbollistja e talentuar që jeton në Gjermani, Gentiana Fetaj do të jetë pjesë e Kombëtares së Kosovës. 19-vjeçarja po zhvillon një karrierë të bujshme në Gjermani dhe vlerësohet si një futbolliste tejet e talentuar. Ajo deri më tash ka luajtur në…

P