Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Kombëtarja Futsall

Futsall, Kryesore

Futsall/ Kosova pëson humbje nga Ukraina 

9 nëntor, 2022 – Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbjen e tretë në po aq ndeshje të zhvilluara në kuadër të “Main Round” për kualifikimet e Botërorit 2024 në futsall. Dardanët, të mërkurën në mbrëmje, në Pallatin e Rinisë dhe Sportit janë mundur nga Ukraina,…

Futsall, Kombetaret

Futsall/ Kosova synon ta befasojë Ukrainën 

7 nëntor, 2022 – Kombëtarja e Kosovës në futsall tash e tri ditë po përgatitet për ndeshjen e tretë në kuadër të fazës “Main Round” për kualifikimet e Botërorit 2024 kundër Ukrainës. Kjo ndeshje zhvillohet, të mërkurën, në orën 17:00, në Pallatin e Rinisë dhe…

Futsall, Kryesore

Futsall/Kosova pëson humbje nga Ukraina 

7 tetor, 2022 – Kombëtarja e Kosovës në futsall ka pësuar humbjen e dytë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror 2024. Dardanët janë mundur nga Ukraina favorite, me rezultat 3:1. Ndeshja u zhvillua në qytetin leton, Salaspils, për shkak të luftës në Ukrainë. Kosova…

P