Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Kombëtarja U17

Lajmet, U17

Kosova në grup me Holandën, Uellsin e Hungarinë 

13 dhjetor, 2016 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2018 për Përfaqësueset U-17, ku janë caktuar 13 grupe.  Kosova bën pjesë në Grupin 9, ku janë përfshirë edhe Holanda, Uellsi dhe Hungaria. Ndeshjet…

Lajmet, U17

Të mërkurën grumbullimi i Përfaqësueses U-17 

  16 tetor, 2016 – Përfaqësuesja U-17 do ta mbajë grumbullimin e radhës të mërkurën, më 19 tetor, në orën 10:30 në stadiumin e Flamurtarit në Prishtinë. Për këtë grumbullim stafi i trajnerëve, Besnik Kollari, Fadil Berisha dhe Bahri Berisha do të punojnë me 27…

P