Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Kombëtarja U19

Lajmet, U19

Kombëtarja U-19 mban grumbullimin e radhës 

05 qershor, 2017 – Kombëtarja U-19 do ta mbajë grumbullimin e radhës në kuadër të punës së konsolidimit të skuadrës. Përzgjedhësi Ramiz Krasniqi ka paraparë që më 15 e 16 qershor të mbajë stërvitjet e radhës me lojtarët që luajnë brenda dhe jashtë vendit. Stërvitjet…

Lajmet, U19

Përfaqësuesja U-19, grumbullim me lojtarët vendorë 

  6 maj, 2017 –Përfaqësuesja U-19 vazhdon punën përgatitore për sfidat e ardhshme ndërkombëtare. Përzgjedhësi Ramiz Krasniqi për tri ditë do të ketë në dispozicion 15 futbollistë nga kampionati vendor, me të cilët do t’i mbajë dy seanca stërvitore dhe do të luajë një ndeshje…

Lajmet, U19

Lista e Përfaqësueses U19 për tubimin e radhës 

Lista e Përfaqësueses U-19 me lojtarë vendor për tubimin e radhës Portierët: 1.Albiona Berisha-RS 2.Flamur Gashi-LIR 3.Ardit Miftari -VJ Lojtarët 1.Lumbardh Dellova (SH) -LIR 2.Abit Salihu (SH)-2KOR 3.Dardan Sekiraqa  (SH)-PR 4.Drin Govorri (MBM)-2KOR 5.Ramiz Bytyçi (MBD)-B.SU 6.Roland Vitija (MBD)-KEK 7.Rilind Namani (MSQ)-KEK 8.Edision Kqiku (MSD-M)-HAJ…

Kryesore, U19

Kosova U19 zhvilloi ndeshje testuese me Otrantin 

10 shkurt, 2017 – Përfaqësuesja U-19 në kuadër të grumbullimit pesë ditor në Ulqin, sot, ka zhvilluar ndeshjen e parë testuese kundër skuadrës ulqinake, Otrant Olympic, që bën gara në Ligën e Dytë të Malit të Zi dhe është një nga pretendentët kryesor për t’u…

Kryesore, U19

Përfaqësuesja U-19 mbajti stërvitjen e parë në Ulqin 

8 shkurt, 2017 – Ekspedita e Përfaqësueses së Kosovës U-19 e prirë nga drejtori për marrëdhënie me jashtë në FFK, Artan Govori dhe përzgjedhësi Ramiz Krasniqi me ndihmësit Nazmi Rama e Xhelal Karabegu, ka arritur sot në Ulqin dhe është akomoduar në hotelin “Olympic”, ku…

Lajmet, U19

Përfaqësuesja U-19 mban grumbullimin e radhës në Ulqin 

3 shkurt, 2017 – Përfaqësuesja U-19 e Kosovës në kuadër të seleksionimit të futbollistëve dhe përgatitjeve për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2018, prej 8 deri më 12 shkurt do të mbajë grumbullimin e radhës në Ulqin. Në këtë grumbullim përzgjedhësi Ramiz Krasniqi ka ftuar 18…

Lajmet, U19

Grumbullim treditor i Përfaqësueses U-19 

18 nëntor, 2016 – Përfaqësuesja U-19 do të mbajë grumbullimin e radhës. Këtë herë grumbullimi do të jetë treditor dhe do të mbahet më 22, 23 dhe 24 nëntor. Stërvitjet do të mbahen në stadiumin me bari artificial në Drenas, në orën 10:30. Përzgjedhësi i…

Lajmet, U19

Nesër nis grumbullimi dyditorë i Përfaqësueses U-19 

Përzgjedhësi i Përfaqësueses U-19, Ramiz Krasniqi, ka publikuar emëroren e futbollistëve për grumbullimin e radhës të kësaj grupmoshe, që do të mbahet gjatë dy ditëve të ardhshme në Stadiumin “Agron Rama” në Obiliq. Në këtë grumbullim janë të ftuar 38 futbollistë, prej të cilëve 13…

P