Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Kombëtarja U19

Kombetaret, Lajmet, U19

Ramiz Krasniqi grumbullon Kombëtaren U19 

28 shkurt, 2022 – Përzgjedhësi i Kombëtares U19, Ramiz Krasniqi ka grumbulluar sot ekipin e tij. Në Kampin Nacional në Hajvali, aty ku tashmë në kushte shumë të mira zhvillohen stërvitjet e ekipeve tona kombëtare, morën pjesë rreth 30 futbollistë të kësaj grupmoshe. Qëllimi i…

Kombetaret, U19

Kosova U19 njeh kundërshtarët drejt Evropianit 2023 

8 dhjetor, 2021 – Edhe Kombëtarja U19 i ka mësuar sot rivalët për kualifikimet e Kampionatit Evropian “Malta 2023”. Dardanët U19 do të bëjnë pjesë në Grupin 3, së bashku me Ukrainën, Suedinë dhe Qipron. Ndeshjet e këtij grupi pas konsultimeve ndërmjet federatave u vendos…

Kombetaret, U19

Kosova U19 pëson humbje edhe nga Uellsi 

12 tetor, 2021 – Kombëtarja e Kosovës U19 e ka mbyllur ciklin kualifikues për Evropianin 2022 në pozitën e fundit në Grupin 10, ndeshjet e të cilit grup u zhvilluan në Norvegji. Djelmoshat e drejtuar nga Ramiz Krasniqi kanë pësuar humbje edhe në ndeshjen e…

Kombetaret, U19

Kosova U19 pëson humbje edhe nga Gjeorgjia 

9 tetor, 2021 – Kombëtarja e Kosovës U19 e drejtuar nga përzgjedhësi Ramiz Krasniqi, ka pësuar humbjen edhe në ndeshjen e dytë në kuadër të Grupit 10 të kualifikimeve për Evropianin 2022, që po zhvillohen në Norvegji. Pas disfatës nga Norvegjia, Dardanët U19 janë mposhtur…

Kombetaret, U19

Dardanët U19 pësojnë humbje nga Norvegjia 

5 tetor, 2021 – Kombëtarja e Kosovës U19 e ka nisur me humbje ciklin kualifikues për Kampionatin Evropian “Sllovakia 2022”. Dardanët e rinj të drejtuar nga Ramiz Krasniqi, në takimin e parë të Grupit 10, kanë pësuar humbje nga mikpritësja e ndeshjeve të këtij grupi,…

P