ffk-llogofin
Grumbullimi i Përfaqësueses U-21, i paraparë të mbahet më 8-9 prill është shtyrë për shkak të kushteve jo të mira atmosferike dhe me qëllim të mos dëmtimit të fushës. Kësisoj, përzgjedhësit e kësaj grupmoshe, Rafet Prekazi e Erdogan Celina, kanë marrë vendim që ky grumbullim të realizohet më 13 e 14 prill, në stadiumin e Flamurtarit, me fillim në orën 10:00.
 
Përzgjedhësit Rafet Prekazi e Erdogan Celina kanë ftuar këta futbollistë për tubimin e U-21
1. Visar Berka – Prishtina
2. Hikmet Bajrami –Vëllaznimi
3. Lavdim Rexhepi- Ferizaj
4. Lorik Shabani – Flamurtari
5.Drilon Musaj – Trepça 89
6. Alban Rexhepi – Drita
7. Arber Patoku – Trepça 89
8. Ylber Ramadani – Prishtina
9. Shend Kelmendi – Prishtina
10. Mergim Rexhaj – Besa
11. Kastriot Mehmeti – Drenica
12. Argjend Bardhi – Feronikeli
13. Mendurim Olluri – Feronikeli
14. Hamdi Namani – Llapi
15. Kreshnik Lushtaku – Trepça 89
16. Fatlum Gashi – Istogu
17. Dior Zabergja – Kosova Vushtrri
18. Gezim Rusi – Ferizaj
19. Endrit Sojeva – Ferizaj
20. Florent Qoraj – Besa
21. Gentian Mazrekaj – Besa
22. Lorik Boshnjaku – Prishtina
23. Shkelqim Pacolli – Hajvalia
24. Almedin Murati – Drita
25. Shpat Tabaku – Hajvalia
26. Ardian Selimi – Ferizaj
27. Taulant Haliti – Drita
28. Landrit Rama – Vëllaznimi
29. Jeton Dushi – Vëllaznimi
30. Arber Kusari – Vëllaznimi
Përzgjedhës: Rafet Prekazi dhe Erdogan Celina
Përgjegjës i Përfaqësueses: Artan Govori