13 shtator, 2018 – Ndeshja e mbetur e javës së parë në IPKO Superligën e Kosovës në futboll, ndërmjet Prishtinës dhe Gjilanit, do të zhvillohet të mërkurën më 19 shtator, në orën 19:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”.