22 mars, 2021 – Nesër, në orën 12:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë do të mbahet konferencë për media, ku do të bëhet prezantimi i logos së re të FFK-së dhe i fanellave të reja të Kombëtares për fushatën kualifikuese të Botërorit “Katari 2022”.