07 tetor, 2018 –Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Malta, që do të zhvillohet më 11 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë do të fillojë të hënën, më 8 tetor prej orës 17.00 dhe shitja e tyre do të bëhet në dyqanet e kompanisë IPKO. Çmimet e biletave janë si vijon: 2 euro Veri/Jug, 3 euro Lindje, 5 euro Perëndim, 10 euro Perëndim (pjesa qendrore).

  • Një person mund të blejë vetëm 5 bileta.
  • Për çdo fëmijë nevojitet bileta
  • Secili duhet të ulet në ulësen e vet dhe askush nuk ka të drejt të qëndrojë në shkallë të stadiumit.

Pikat e shitjes

AdresaLagjaTELEFONI
Perandori Justinian nr.16 PrishtinëPejton38349700700
Rr. Sali Ceku nr.22, PrishtinëDardania38349700700
SheshiNënaTereze (përballë bustit të NënësTerezë) PrishtinëQendra Prishtinë38349700700
Rr. Latif Hasani përballë Kuvendit Komunal, FerizajFerizaj38349700700
Adem Jashari afër Meridian në qendër, GjilanGjilan38349700700
Bulevardi Shemsi Ahmeti 24Mitrovicë38349700700
Rezmi Ademaj nr. 34 PrizrenPrizren38349700700
Rr. Nëna Tereza nr.414 GjakovëGjakovë  
Eliot Engel nr.61,Pejë 38349700700
Gjakovë38349700700

[su_document url=”http://www.ffk-kosova.com/federata/wp-content/uploads/2018/09/ZONIMI-Detail-_-Independent.pdf” width=”980″ height=”960″]