12 gusht, 2018 – Sot  (e diel) dy skuadrat që do të përballen për Superkupë, Drita dhe Prishtina, do të mbajnë stërvitje si dhe konferenca për media para ndeshjes që zhvillohet të hënën në orën 20:00.
Vendi: Stadiumi “Fadil Vokrri”
Agjenda
18:30 – Konferenca për media e KF “Drita”
19:00 – Stërvitja e KF “Drita”
19:30 – Konferenca për media e FC “Prishtina”
20:00 – Stërvitja e FC “Prishtina”