ffk-llogofin
Gjatë kësaj mesjave do të zhvillohen ndeshjet e javës së 11-të në Ligën e Dytë në Grupin B dhe të javës së 12-të në Superligën e juniorëve.
 
Liga e Dytë – Java e 11-të
Grupi B
E mërkurë
Galaksia – Vjosa
(V. Musolli, G. Restelica, K.Maloku)
 
Tefik Çanga – Ulpiana
(V. Abazi, R. Bekteshi, L. Selmani)
 
Kika – Kaolini
(P. Jakupi, V. Hyseni, M. Kadrija)
 
Lepenci – Bashkimi (K)
(L. Fejza, D. Preniqi, A. Shala)
 
Besëlidhja, 18 Korriku e Rinia, pushojnë
Të gjitha ndeshjet fillojnë në ora 13:00
 
 
Superliga – Juniorët
Java e 12-të
E mërkurë
Liria – Besa
(A. Fazlia, F. Nagavci, E. Gashi)
 
Vëllaznimi – Llapi
(V. Selmanaj, A. Qelaj, E. Muriqi)
 
Istogu – Hajvalia
(I. Mehmeti, B. Raqi, G. Hyseni)
 
Prishtina – Drenica
(A. Jakupi, F. Jashari, H. Osmani)
 
Rilindja – Feronikeli
(F. Sadriu, B. Derguti, E. Ferati)
 
2 Korriku – Drita
(G. Koci, B. Smajli, E. Emini)
 
Trepça ’89 – Vushtrria
(A. Halilaj, Ar. Krasniqi, G. Germizaj)
 
E enjte
Ramiz Sadiku -Flamurtari
(V. Hoxha, F. Jakupi, Z. Rrahimi)
(Të gjitha ndeshjet fillojnë në ora 11:00)