4 shkurt, 2019 – Është caktuar orari i ndeshjeve çerekfinale të Digitalb Kupës së Kosovës, të cilat do të zhvillohen këtë fundjavë dhe të cilat do ta hapin stinorin pranveror të garave.

E shtunë ora 13.00 09.02.2019
Ferizaj – Feronikeli ora 13.00

E diel 10.02.2019
Vëllaznimi – Drita ora 13.00
Kika – Ballkani ora 13.00
Prishtina – Trepça ’89 ora 15.00