13 mars, 2017 – Është caktuar orari dhe zyrtarët e ndeshjeve çerekfinale të Digitalb Kupës së Kosovës, të cilat do të zhvillohen këtë mesjavë. Tri ndeshje do të luhen të mërkurën, derisa një ndeshje të enjten. Edhe në këtë rreth të garave luhet vetëm nga një ndeshje, ku skuadrat fituese kalojnë në gjysmëfinale.
[su_document url=”http://federata.bega07.com/wp-content/uploads/2017/03/orarigjyq-digitalb.docx” width=”980″ height=”960″]
Shkarko dokumentin këtu