12 mars, 2018 – Komisioni i Garave ka caktuar sot orarin e ndeshjeve për javën e 23-të dhe javën e 24-t, të cilat do të zhvillohen në mesjavë dhe fundjavë, me fillim në orën 14:00.
Vala Superliga – java e 23-të
E mërkurë, 14 mars, 2018, në orën 14:00
Drita – Drenica
Prishtina – Trepça ‘89
Liria – Vëllaznimi
Llapi – Vllaznia
Feronikeli – Besa
E enjte, 15 mars, 2018, në orën 14:00
Gjilani- Flamurtari
Vala Superliga – java e 24-t
E shtunë, 17 mars, 2018, në orën 14:00
Drenica – Prishtina
Llapi – Trepça ‘89
E diel 18 mars, 2018, në orën 14:00
Vëllaznimi-Drita
Flamurtari-Liria
Besa – Gjilani
Vllaznia – Feronikeli