26 nëntor, 2018 – Nesër dhe pasnesër zhvillohen ndeshjet e rrethit të dytë të Digitalb Kupës së Kosovës, derisa tashmë është caktuar edhe orari i ndeshjeve të javës së 17-të në IPKO Superligë dhe të javës së 16-të në Ligën e Parë.

IPKO Superliga – Java e 17-të
E shtunë, 01.12.208. ora  13:00
Feronikeli – Flamurtari
Llapi – Liria
Gjilani – Ferizaj
Drenica – KEK-u

E diel, 02.12.2018 ora 13:00
Trepça’89 – Ballkani
Prishtina – Drita (luhet në ora 15:00)

Liga e Parë – Java e 16-të
E shtunë, 01.12.2018 ora 13:00
Istogu – Kika
Fushë Kosova – Dukagjini
2 Korriku – Onix

E diel, 02.12.2018 ora 13:00
Trepça – Vitia
Besa – Vllaznia
Vushtrria – Vëllaznimi
Drenasi – Ramiz Sadiku
Bashkimi – Arbëria

Rrethi i dytë i Digitalb Kupës së Kosovës
E martë, 27.11. 2018 – ora 12:30
KEK-u – Flamurtari
Gjakovë: Bashkimi (K) – Vëllaznimi
Sharri – Gjilani
Minatori – 2 Korriku
Istogu – Ramiz Sadiku
Drenasi – Ballkani
Kika – Vushtrria
Dukagjini – Arbëria
Brestovik: Lugu i Baranit – Liria
Vllaznia (P) – Besa
Ferizaj – Vllazëria (Zh)
Fushë Kosova – Onix
Drenica – Prishtina

E mërkurë, 28.11.2018 – ora 12:30
Vitia – Drita
Trepça’89 – Llapi
Trepça – Feronikeli

Tërheqja e shortit për rrethin e tretë të Digitalb Kupës së Kosovës tërhiqet të premten, më 30 nëntor, në orën 13:00.