25 shkurt, 2019 – Është caktuar orari i ndeshjeve për dy xhirot e ardhshme në IPKO Superligë, të cilat do të zhvillohen këtë fundjavë dhe mesjavën e ardhshme, si dhe orari për ndeshjet e javës së 18-të në Ligën e Parë.

IPKO Superliga – Java e 20-të
E premte, 1 mars ora 13:30
Drita – Drenica
Liria – Gjilani
Ferizaj – Ballkani

E shtunë, ora 13:30
Llapi – Prishtina
KEK-u – Feronikeli
Flamurtari – Trepça ’89 ora 17:00

IPKO Superliga – Java e 21-të
E martë, 5 mars ora 13:30
Ballkani – Drita

E mërkurë, 6 mars ora 13:30
Gjilani – Llapi
Drenica – Flamurtari
Trepça ’89 – Liria
Ferizaj – KEK-u
Prishtina – Feronikeli ora 17:00

Liga e Parë – java e 18-të
E shtunë, 2 mars ora 13.00
Istogu – Vitia
Fushë Kosova – Ramiz Sadiku
2 Korriku – Arbëria (D)

E diel, 3 mars – ora 13:00
Besa – Trepça
Dukagjini – Onix
Vushtrria – Kika
Bashkimi (K) – Vllaznia (P)
Drenasi – Vëllaznimi