14 nëntor, 2018 – Komisioni i Garave ka caktuar orarin e ndeshjeve për javën e 16-të në IPKO Superligë, për javën e 14-të në Ligën e Parë dhe për rrethin e dytë të Digitalb Kupës së Kosovës.

IPKO Superliga – Java e 16-të
E premte, 23.11.2018 – ora 13:30
Drenica –  Trepça’89
Ferizaj – Prishtina

E shtunë, 24.11.2018 – ora 13:30
Ballkani – Gjilani
Flamurtari – Llapi
KEK-u – Liria

E diel, 25.11.2018 – ora 13:30
Drita – Feronikeli

Liga e Parë – Java e 14-të
E shtunë, 17.11.2018 – ora 13:00
Onix – Bashkimi
Fushë Kosova – Drenasi
Ramiz Sadiku – Vushtrria
Vllaznia – Vitia

E diel, 18.11.2018 – ora 13:00
Vëllaznimi – Istogu
Dukagjini – 2 Korriku
Arbëria – Besa
Kika – Trepça

 

Orari i rrethit të dytë të Digitalb Kupës së Kosovës
E martë, 27 nëntor, ora 12:30 

KEK-u – Flamurtari
Bashkimi (K) – Vëllaznimi
Sharri – Gjilani
Minatori – 2 Korriku
Istogu – Ramiz Sadiku
Drenasi – Ballkani
Kika – Vushtrria
Dukagjini – Arbëria
Vitia – Drita
Lugu i Baranit – Liria
Vllaznia (P) – Besa
Ferizaj – Vllazëria (Zh)
Fushë Kosova – Onix
Drenica – Prishtina

E mërkurë, 28 nëntor, ora 12:30
Trepça’89 – Llapi
Trepça – Feronikeli