25 shkurt, 2021 – Është caktuar orari i ndeshjeve të xhiros së 22-të në Superligë. Kjo xhiro do të zhvillohet në tri ditë, me ndeshjen hapëse Trepça’89 – Prishtina, që luhet të shtunën. Ndërkohë, dy ndeshje luhen të dielën dhe dy tjera të hënën.

Superliga – Java e 22-të
E shtunë, 27 shkurt
Trepça’89 – Prishtina (13:00)

E diel, 28 shkurt
Drita – Besa
Llapi – Ballkani (13:30)

E hënë, 1 mars
Drenica – Gjilani (13:00)
Arbëria – Feronikeli (13:00)

Liga e Parë
Grupi A
E shtunë, 27 shkurt, ora 13:00
Liria – Prizreni
Istogu – Trepça

E diel, 28 shkurt, ora 13:00
A&N – Dukagjini
Vushtrria – Onix
Vëllaznimi – Malisheva

Grupi B
E shtunë, 27 shkurt, ora 13:00
Ramiz Sadiku – Vitia

E diel, 28 shkurt, ora 13:00
Flamurtari – Ferizaj
Dardana – Ulpiana
Vllaznia – KEK-u
Kika – 2 Korriku