1 mars, 2021 – Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 23-të në Superligë. Kjo xhiro nis me ndeshjen ndërmjet Besës dhe Trepçës’89, e cila zhvillohet të premten, derisa nga dy ndeshje luhen të shtunën dhe të dielën.

Superliga
E premte, 5 mars, 2021
13:00 Besa – Trepça’89

E shtunë, 6 mars, 2021
13:00 Prishtina – Llapi
13:00 Gjilani – Arbëria

E diel, 7 mars, 2021
13:30 Feronikeli – Drita
13:00 Ballkani – Drenica

Liga e Parë – java e 17-të
Grupi A
E shtunë, 6 mars, ora 13.00
Trepça – Vushtrria
A&N – Liria
Dukagjini – Istogu
Malisheva – Drenasi

E diel, 7 mars, ora 13.00
Onix – Vëllaznimi (Brestovik)

Grupi B
E shtunë, 6 mars ora 13.00
KEK-u – Ramiz Sadiku
2 Korriku – Vllaznia
Vitia – Dardana (Sadovinë)

E diel, 7 mars, ora 13.00
Kika – Flamurtari
Ulpiana – Ferizaj (zhvillohet në Shtime)