22 qershor, 2020 – Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 26-të në Ipko Superligë. Tri ndeshje do të zhvillohen të mërkurën dhe tri të tjera të enjten. Kësaj radhe ndeshjet do të fillojnë në orën 16:45.

Ipko Superliga
E mërkurë
16:45 – Vushtrria-Drita
16:45 – Trepça’89-Flamurtari
16:45 – Dukagjini-Gjilani

E enjte
16:45 – Llapi-Prishtina
16:45 – Ferizaj-Ballkani
16:45 – Feronikeli-Drenica