27 shkurt, 2020 – Është caktuar orari i ndeshjeve për javën e 21-të në Ipko Superligë dhe për javën e 19-të në Ligën e Parë, të cilat do të zhvillohen në mesjavën e ardhshme.

Ipko Superliga – java e 21-të
E mërkurë, 4 mars
13.00 Ballkani-Drita
13.00 Gjilani-Feronikeli
13.00 Trepça’89-Llapi
17.00 Prishtina-Ferizaj

E enjte, 5 mars
13.00 Drenica-Flamurtari
13.00 Vushtrria-Dukagjini

Liga e Parë – java e 19-të
E mërkurë, 4 mars – ora 13.00
Vllaznia (P)-Liria
Drenasi-Trepça
KEK-u-Vitia
Malisheva-Dardana
Ramiz Sadiku-Istogu
2 Korriku-Vëllaznimi
Besa-Arbëria
Onix-Ulpiana