28 shkurt, 2017 – Përfaqësuesja U-21 në kuadër të përgatitjeve për kualifikimet për Kampionatin Evropian 2019, nesër në Ferizaj në orën 10:30, në fushën me bari sintetik do ta mbajë stërvitjen e radhës, ku përzgjedhësit, Rafet Prekazi e Erdogan Celina dhe trajneri i portierëve, Naser Prapashtica, do të kenë në dispozicion 27 futbollistë.
Lista e futbollistëve
Ylber Maloku – Trepça’89
Ramë Broja – Trepça’89
Florent Hasani – Trepça’89
Muharrem Jashari – Trepça’89
Mendurim Hoti – Feronikeli
Drin Lladrovci – Feronikeli
Ibrahim Gavazaj – Liria
Roni Gashi – Liria
Ilir Mustafa – Liria
Ron Statovci – Llapi
Kushtrim Shabani – Llapi
Mirlind Daka – Llapi
Drilon Tejeci – Llapi
Almir Ajzeri – Flamurtari
Dior Zabërgja – Vushtrria
Kreshnik Nebihu – Drenica
Landrit Rama – 2 Korriku
Albert Kajtazi – Trepça
Ardian Muja – Trepça
Ergun Mehmeti – Trepça
Albert Dabiqaj – Besa
Denis Haliti – Drita
Blend Baftiu – Prishtina
Mal Rezniqi – Hajvalia
Visar Beka – Prishtina
Ardit Nika – Prishtina
Betim Halimi – Drita