kupadigitalbFederata e Futbollit e Kosovës njofton klubet dhe opinionin se ndeshjet e rrethit të dytë të Digitalb Kupës së Kosovës do të zhvillohen më 20 e 21 shkurt, përkatësisht një javë para fillimit të stinorit pranveror në Raiffeisen Superligë.
Çiftet e këtij rrethi janë si vijon:
Gjilani –  Tefik Çanga
Prishtina – Istogu
Vushtrria – Llapi
Trepça’89 – Liria
Drita – Hajvalia
Drenica – KEK-u
Dukagjini – Ferizaj