Statistikat e përgjithshme të IPKO Superligës pas javës së 12-të të edicionit garues 2018/19 : Renditja e golashënuesve, paraqitjet e gjyqtarëve, pasqyra e kartonëve, statistikat e futbollistëve, periudha kohore e golave të shënuar etj. (pa dy ndeshjet e shtyra të javës së 10-të Feronikeli – Prishtina dhe KEK-u – Ferizaj)
Kliko këtu për t’u shfaqur pasqyra e statistikave