raiffeisensuperliga1Statistikat e përgjithshme të Raiffeisen Superligës pas javës së 19-të: Renditja e plotë e golashënuesve, paraqitjet e gjyqtarëve, kartonët, statistikat e futbollistëve, periudha e golave të shënuar etj. Në krye të renditjes së golashënuesve pas javës së 19-të janë sulmuesi i Besës, Kastriot Rexha, ai i Trepçës’89, Blerand Kurtishaj dhe ai i Lirisë, Florim Bërbatovci, me nga 8 gola.
[su_document url=”http://federata.bega07.com/wp-content/uploads/2016/03/Statistikat-e-Raiffeisen-Superliges-Java-19.docx” width=”980″ height=”960″]
Statistikat mund t’i shkarkoni këtu