raiffeisensuperliga1Statistikat e përgjithshme të Raiffeisen Superligës pas javës së 22-të: Renditja e plotë e golashënuesve, paraqitjet e gjyqtarëve, kartonët, statistikat e futbollistëve, periudha e golave të shënuar etj. Renditjen e golashënuesve pas javës së 22-të e kryesojnë dyshja Blerand Kurtishaj i Trepçës’89 dhe Kastriot Rexhaj i Besës, me nga 10 gola.
[su_document url=”http://federata.bega07.com/wp-content/uploads/2016/04/Statistikat-e-Raiffeisen-Superliges-Java-23.docx” width=”980″ height=”960″]
Statistikat mund t’i shkarkoni këtu