9 nëntor, 2018 – Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, të hënën, do të paraqitet në konferencë për media para dy ndeshjeve të Ligës së Kombeve kundër Maltës dhe Azerbajxhanit. Konferenca do të mbahet në orën 11:00 në hotelin “Emerald”.