ffk-llogofinTë hënën më datë 7 mars, në orën 13:00, në sallën e konferencave në Shtëpinë e Sportit në Prishtinë, do të mbahet mbledhja me përfaqësuesit e klubeve të Ligës së Dytë të Grupit A dhe B. Në këtë takim do të diskutohet për mbarëvajtjen sa më të mirë të garave si dhe për datën e fillimit të stinorit pranveror.
Ndërkohë, këtë fundjavë, më 5 e 6 mars do të nisin garat në kategorinë e juniorëve në Superligë.